Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne egy kérésem azzal...

Lenne egy kérésem azzal kapcsolatban, hogy a főiskolába való bekerülés hogyan működik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem továbbtanulni főiskolára, és az lenne a kérdésem, hogy : tegyük fel jelentkeztek 600an egy adott szakra, de csak 300at vesznek fel belőle, és a felvi.hu-n találtam egy olyan adatot, amin fel van tüntetve hogy mennyien jelentkeztek és azok közül hány jelölte be első helyen azt a szakot. Ha az érettségi eredményemmel az alap ponthatárt teljesítettem (tegyük fel 240), és első helyen jelöltem be, de van aki még több pontot szerzett nálam, de mondjuk csak 2. helyen jelölte be, akkor őt részesítik előnyben (ha az elsőre amit bejelölt nem nyert felvételt) és őt akkor előrébb veszik a listában pontszámok alapján, mint engem?
2013. jún. 10. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2013. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az para.. köszönöm! :)
2013. jún. 10. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze a pont számít semmi más.
2013. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!