Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy felvegyenek a PTE-PMMK villamosmérnöki szakára 320-340 ponttal?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten a tavalyi ponthatárokat, de csak a 240 pontosat találtam amit már tudtam, arról nem találtam adatokat, hogy mennyi ponttal(minimium) vették fel a tanulókat.

2013. jún. 10. 13:00
 1/1 anonim válasza:
Körülbelül annyi mint nekem, mert én is oda jelentkeztem. Nekem amennyiben elfogadják végre a hátrányos helyzetem akkor 340, ha nem akkor 300 pontom van. Az amit te találtál az a felvételi ponthatár volt. Ami azt jelenti hogy tavaly 241 ponttal már az intézmény hallgatójává váltál. Amennyiben ez a ponthatár nem emelkedik tavalyihoz képest 100 pontot akkor nincs miről beszélni. Véleményem szerint még a 20 pontos emelkedés is jelentősnek lehetne nyilvánítani. Szóval azt mondom neked is mint a családnak. 95% hogy szeptemberben ott kezdek. Az az öt százalék a papírforma...
2013. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!