Hogyan lehetek színész?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 14 éves lány vagyok, jövőre megyek középsuliba, de nagyon érdekel a színészet. Sokszor szerepeltem jelenetekben és már 3 éve 1. helyezést kaptam az előadásra. De nem csak kis szereplés érdekel, hanem szeretnék filmekben is benne lenni. Mit csináljak, hogy ez sikerüljön??? Légyszi segítsetek :)
2013. jún. 13. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SZFE - színész szak. Viszont számíts rá, hogy kirúgnak az első próbálkozásnál :(
2013. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:(

amúgy fent elírtam véletlenül: idén megyek gimibe, kövi tanévet már ott kezdem. csak német előkészítőn leszek, az mennyit számít?

2013. jún. 14. 19:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, a nyelvvizsga számít, de igazából ennyi. SZFE-n nem is nézik a tanulmányi eredményed, csak, hogy van e érettségid.
2013. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és az mennyit számít, hogy nem dráma szakra mentem??
2013. jún. 15. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit. A tehetség (és a kapcsolatok sajnos) számít.
2013. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám elérni, hogy valamennyire figyeljenek rám?
2013. jún. 15. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Jársz színjátszó/dráma szakköre hogy fejleszd magas és érettségi után jelentkezhetsz:

SZFE színművész szak

KE színművész szak

(hazánkban csak ez a két egyetem van ami színművészeket képez)

És sok kis színitanoda ahol színész lehetsz pl:

Shakespeare Akadémia

GNM színitanoda stb.

ezek csak OKJ-s színész képesítést nyújtanak annyiban különbözik a kettő hogy egy színművész többet keres mint egy színész.

2013. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

szervez nyári tábort is, érdemes elmenni sokat fejlődhetsz és jól szórakozol is :)

2013. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2013. jún. 19. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:
szívesen:) a nyári táborba 24-ig lehet jelentkezni ha szeretnél menni :)
2013. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!