Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában, Hogyan lehetek...

Amerikában, Hogyan lehetek színész? (USA)

Figyelt kérdés
FONTOS LENNE!

2013. ápr. 9. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kabe sehogy!


Ha befutott, vagy valamennyire elismert szineszno vagy Magyarorszagon, akkor esetleg lehet eselyed, hogy kapsz vmi reklam szerepet itt kint, (vagy ha van Vajna ismeretseged, akkor esetleg statiszta szerepet egy filmben) de egy "senkibol" nem lesz egyik naprol a masikra Julia Roberts, foleg ugy nem, hogy kulfoldi (papirok es rendes nyelvtudas nelkul!)


...persze ha mely a torka es nem sajnalja a terdet, akkor barkibol lehet akarki.....

2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ez attól függ, hogy ismert vagy-e. (Legalábbis szerintem.) Ha vannak rendszeresen fellépéseid itt Magyarországon nagyobb színházakban, esetleg volt már több reklám vagy kisebb-nagyobb filmszereped, akkor szerintem van esélyed. Illetve az is kérdéses, hogy mennyire tudsz angolul? Van esetleg nyelvvizsgád vagy valamilyen papírod? Mert szerintem anélkül nem fogsz tudni elhelyezkedni.
2013. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is ezt szeretnem de nagyon nehez mert kell nagyon jol tudj angolul es a masik hires kell legyel itt magyarorszagon
2015. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!