Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

ELTE környezettan alapszak? Érdemes odamennem? Mennyire jó/hasznos?

Oda szeretnék menni, de nagyon gondolkozok azon, hogy inkább a biológiát teszem előre.. (tudom, hogy magasabb a ponthatár, de először a környezettant akartam igazán) most már nem tudom mi legyen :(

2013. jún. 14. 12:17  Privát üzenet  

A válasz
Környezettannal nem mész az égvilágon semmire. Az ELTE TTK leggagyibb szakja. Tanulsz egy kis fizikát, kémiát, biológiát, de semmiből sem eleget.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. jún. 14. 19:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor vegyem előre a biológiát?

# 2/2Időpont 2013. jún. 14. 22:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ELTE-TTK Környezettanra vettek fel valakit innen tegnap?
Matematika alapszak után milyen lehetőségek vannak a továbbtanulásra, mit lenne érdemes továbbtanulni?
Diplomás képzésre ha jelentkezek, kell szakosodnom is, vagy az csak akkor kell, ha tovább megyek mester képzésre?
NAGYON FONTOS melyiket éri meg jobban elvégezni: matematika alapszak NYME államilag támogatott formában vagy pénzügy és számvitel BGF fizetősen?
Környezettan Bsc elvégzése után mit lenne érdemes továbbtanulni?
El lehet helyezkedni matek alapszakkal, ha igen, hova, megéri elvégezni a szakot?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!