Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudom, hogy fölösleges stressz...

Tudom, hogy fölösleges stresszt okozok magamnak ezzel, de nekem nagyon fáj, ahogy egyesek a gyógypedagógusokról beszélnek. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Hozzá kell szokni. Lehet leállni vitatkozni (persze észérvekkel, normálisan), de sok esetben felesleges, mert nem érsz el vele semmit.

Orvosnak tanulok, nekem is nagyon szarul esik, mikor egyfolytában az orvosok szidását hallgatom, sokszor teljesen jogtalanul. Persze van egy részük, ami jogos, csak nem kellene mindenkire ráhúzni.

2013. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg bölcsészkarra fogok járni, gondolhatod én mit hallgatok...

Ebben az országban csak az az isten meg emberszámba vehető valaki, ha orvosnak vagy mérnöknek tanul...

2013. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben az országban csak az az isten meg emberszámba vehető valaki, ha orvosnak vagy mérnöknek tanul..."

Hát én nem érzem. Rögtön mindenki jön a "k.csög orvosok", "szemét, pénzéhes az összes", "nem érdemelnek fizetést", "még van pofájuk sírni, mikor kapnak hálapénzt" és hasonló szövegekkel..

2013. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánld fel nekik, hogy kezeled őket. Rájuk fér :)

Gondolj arra, hogy te azt tanulod/csinálod, amit szeretsz, ők meg kénytelenek ilyen kiállhatatlan személyiséggel egy testben élni. A bunkókon egyszerűen át kell nézni.

2013. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!