Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NAGYON FONTOS! Van valami...

NAGYON FONTOS! Van valami esély arra, hogy egy teljesen új intézményt jelöljek meg a továbbtanulásban?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy eddig eszembe sem jutott, hogy Budapestre menjek egyetemre, most viszont hogy már látom az eredményeimet, tudom, hogy nagy valószínűséggel felvennének oda. Annyira fontos lenne nekem.... rájöttem hogy nagyon oda szeretnék menni.

Van lehetőség új helyet megjelölni?


2013. jún. 18. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetőséged. Nem igazán tudsz tenni semmit sem. Esetleg azt hogy nem adod be a szükséges dokumentumokat és akkor nem vesznek fel sehova. Akkor a pótfelvételi augusztusban, de rizikós hogy meghirdetik e a szakot ahova menni akartál..meg eleve csak fizetős szakokat hirdethetnek pótfelvételin.
2013. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre
2013. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem probalkozz meg azzal, hogy jársz egy évet vidéken (ahová felvesznek), tanulj joó, hogy jók legyenek a jegyeid, és egy év múlva próbálj meg atjelentkezni bp-re.
2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Sajnos azt hallottam, hogy nem lehet egy év után átmenni, mert minden orvosi egyetemen máshol kezdik az anyagot, és csak több év után kerül átfedésbe.

2013. jún. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!