Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 34 éves vagyok, és most...

34 éves vagyok, és most szeretnék befejezni a 8-dik osztályt. Annó 7-ig végig jártam de az utólsót a fiatalság bolondságomnak köszönhehően nem fejeztem be. Hol és hogyan lehetséges ezt megvalósitanom? Lehetséges még? Köszönöm a váloszt.

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felnőttek esti iskolájában van rá lehetőség. keress rá google-n, hogy ahol te élsz, hol van ilyen a legközelebb
2013. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy bizonyos kor fölött már csak rakni kell egy osztályzót aztán a gimi 11.-12.ről is és kész, nem kell beülni az iskolapadba.
2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát azt nem tudom hogy a 8 osztályt hogy lehet elvégezni, de az tuti hogy a 9-10-11-12. osztályt nem adják csak úgy osztályozóvizsgára...sajnos ott muszáj beülni az iskolapadba..:D de lehet rövidíteni.


amúgy tudni kéne hogy hol laksz kérdező.

2013. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Makón él a kérdező :)
2013. jún. 20. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
1 es mondja jól felnötek esti iskolája lehet van nappali is. Ott tudod elvégezni a 8. osztályt de már az álltalános iskolát 10 évesre emelték.
2013. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!