Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótvizsga kérelmezés. (? )

Tobi11 kérdése:

Pótvizsga kérelmezés. (? )

Figyelt kérdés

hogyan kell kérelmezni egy pótvizsgát? (7 tantárgyról lenne szó) a barátom tudja az egészet, csak h*lye volt tanulni.


Pl: Kinek kell írni, mit, és egyáltalán lehetséges-e 7-ből.



2013. jún. 15. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
magyarul hét tárgyból bukott meg évvégén? esélytelen....
2013. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felkészülni?
2013. jún. 15. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
nem felkészülni esélytelen (bár az is, de nem erre gondoltam). az esélytelen, hogy megengedjék...
2013. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legalább el mondod hogy hogyan lehet? :)
2013. jún. 15. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs hogyan lehet, de mint mondtam, esélytelen. semmi értelme. törvényileg meg van határozva, hogy háromnál több tantárgyból való bukás esetén NEM lehet pótvizsgázni, évismétlésre kötelezett az adott tanuló.

bűncselekménynél sincs olyan, hogy valaki kivétel a törvény alól, csak mert mondjuk "hülye volt helyesen cselekedni".

7 tantárgy... könyörgöm, az a tantárgyak fele, vagy akár több... szerinted ki az, aki ilyesmit engedne?

2013. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondod szabály az szabály de tisztelt kérdezönek ha esetleg van pénze az lehet hogy megnyitja a kaput de 7 tantárgy az tényleg sok akkor ha annyiból szeretnél pótvizsgázni még aludni is alig marad idöd. Azért sok szerencsét
2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne haragudj,de szerintem 7 az lehetetlen.Nekem csak matekból kell majd pótvizsgáznom de nekem még ez az egy is sok...
2013. jún. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az atól függ hogy a kedves kérdezö mennyire jó felfogású bár írja hülye volt tanulni most akkor ha tehetsége van éjjel nappal tanulnia kell.
2013. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!