Megéri hentesnek tanulni?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok rá hogy mennyire jó,keresett szakma? kell állatokat ölniük? vagy a mai hentesek leginkább már csak feldolgozok? minden apróságra kíváncsi vagyok a szakmát illetően!:) köszönöm! 17/F

2013. jún. 23. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öl. Az a mészáros vagy böllér.
2013. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam a szekszárdi húsiparinál (amikor még működött), hogy szalagon megy a vágóállat. A szalag elején valaki leböki, valaki fellógatja a kampóra, mire beér a forrázóba, kivérzik, a tisztítóban nagynyomású gőzzel lenyomatják a szőrt róla, egy dolgozó kiontja a belét, egy másik kettéhasítja, stb, stb. Szóval csak részfeladatok jutnak egy emberre.
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhol őlni. Ismerősöm ausztriában dolgozik hentesként és azt mondta hogy csak a húst kell kicsontozni felvágni...meg mitudom én :D

Ja és havonta 500 ezret keres.

szerintem megéri hentesnek lenni.én nemtudtam választani ezért leszek hentes szakács :D

2013. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megéri -
2017. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!