Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes a hentesne...

Bulaz kérdése:

Szerintetek érdemes a hentesnek tanulni? Mennyire kereset szakma? Külföldön kb mennyit lehet keresni vele? A hűtő és klima szerelő is érdekellne hogy mennyire kereset és hogy kb mennyit lehet vele keresni

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!!!!


Eszedbe ne jusson, én annak tanultam és 3 év után abba is hagytam.


1 Nincs megfizetve (netto 80-90- 120 ezer legjobb esetben)

2 Egész nap a szarban nyulkálsz, a bőröd, izületeid tönkremennek.

3 Az emberek bunkóznak veled, undorítóak, nem fogják fel, hogy nem csak a hús legjavát kell eladnod.

4 A szalagmunka szószerint bedarál előbb utóbb.

5 A legtöbb oreg motoros mind alkoholista.

6 Extrém a balesetveszély és a fertőzésveszély meló közben.

7 Orba szájba takaríthatsz meló után mindent

8 napi 12 óra a minimum műszak, kivéve multiknál, és egész nap állhatsz plusz ne lebődj meg ha fel kell emelned naponta többször is 20-30 kilókat.

9 Annak a világnak már vége, hogy megvan a napi fél kiló husod, vagy az ingyenreggelid a felvágottaspultból, a főnökök szószerint grammra leméretnek mindent mindenhol, a legtöbb helyen napi leltár van, amit meg berohasztasz és nem tudsz eladni van amikor még ki is fizettetik veled.

Multinál meg ha meglátja az őr, hogy eszel egyből kirugnak.


Ha jót akarsz elfeleted ezt a baromságot, max szakácsnak menj de szerintem ahoz is szerencse kell, hogy tuti helyet fogj ki, nameg meg is tudj ott maradni.

2011. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ja meg még a leglényegesebb kimaradt.


Ha nem megy bolt, a főnök téged bszogat mindennel, hogy szarul raktad kia húst, meg nincs lemosva az üveg és azért, mindíg te vagy a hibás, te vagy az ötköző, és még véletlenül se azért nem megy a bolt mert nincs pénzük az embereknek az ezer forintos húsra.

2011. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez minden munkára igaz,a 80-90ezer ott is igaz meg a főnök téma.ha nem tudsz választani ne a kereset után menj hanem mi a hobbid és azt vagy ahhoz kapcsolódót azt csináld.
2011. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön sincs esélyed vele, mert oda szószerint mesternek kell lenned, ez azt jelenti, hogy egy csülkös bőrös sertés lapockát max 3 perc alatt szét kell tudnod dobni külön bőrre húsra, és csontra.

Képzelheted milyen rutinjuk, és érzékük van azoknak akik erre képesek, na meg miylen késük mert az se mindegy ennél a munkánál.

Egy jobbfajta önélező kés amit nem kell 5 percenként fenni 40.000 forintnál kezdődik. Külföldön a szalagmunkán többnyire teljesítménybér van, ha nem tudsz, nem keresel szart se, a szalag meg csak megy megy, téged meg betemet a hús...

2011. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem azt csinálom már régóta, de volt amikor még hittem benne.
2011. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó csak esetleg, ha baromfisnak tudsz elmenni, de ez már manapség nagyon ritka, mert elvárják hogy érts a baromfihoz, sertéshez marhához, vadakhoz mindenhez..


"univerzális emberek kellenek" 100 ezerér...

2011. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jelenleg egész jól lehet vele keresni otthon is nagyobb cégeknél 220-350.. De bizony előfordul hogy meg kell izzadni rendesen az 5-6 fokban... Kezdőként elég nehéz mire begyakarolsz akár egy műveletet is pl comb vagy lapocka csontozása.. rendesen fájhat a kezed... külföldön 500-1000000 ig lehet keresni vele.. bár az utóbbihoz nem árt ha tudod pörgetni a marhát is na az meg aztán nagyon brutál munka... igazság szerint ha már legalább egy műveletet megtudsz csinálni minőségre akkor nyert ügyed van de az az egy művelet lehet hogy 200-300 platni óránként.. :D munkát mindig találsz, otthon is és külföldön is folyamat keresik a jókezű embereket.. vannak youtubon videók hogy mennyire kell pergetni, érdemes megnézni aki ezen gondolkodik... :) remélem segitettem a válasszal...
2019. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!