Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tapasztalatok az Erdős Pál...

Tapasztalatok az Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskoláról? Járt már valaki ezekre a foglalkozásokra? (Veszprém/Szolnok)

Figyelt kérdés

Milyenek ezek a hétvégék? Milyen a társaság? Szabadidőkben milyen program van? Érdemes elmenni? Ha igen, akkor is, ha nem vagyok olyan "kocka"? Bármilyen más tapasztalat?

Előre is köszönöm :)

(Erről van szó: [link]



2013. jún. 23. 22:47
 1/1 lolu válasza:

Szia!

Én a szolnoki találkozókon voltam eddig. Sajnos csak 11-ben fedeztem fel, pedig szívesen jártam volna több évig. Elv. a szolnoki társaság jobb meg kevesebben is vagyunk. Az emberek jófejek, az órák néha nagyon hosszúnak érződnek, de többnyire izgalmasak. Én sem vagyok egy matekzseni, mégis szeretek ide járni. Az egész ilyen előadások formájában zajlik, mint pl egy egyetemen. Nincs feleltetés vagy ilyenek. :D . Szabadidőből viszonylag sok van szombaton a délelőtti és a délutáni órák között. Azalatt simán be lehet menni a városba megnézni vagy a közelben lévő eszméletlenül finom cukrászdába. :D Szerintem érdemes kipróbálni, legfeljebb, ha nem tetszik nem kell jönni a többire, mert mindig csak egy hétvégéért fizet az ember.

2014. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!