Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 5 éves, a gyerekorvo...

Kislányom 5 éves, a gyerekorvos tegnapi vizsgálata során kiderült hogy a szeméremajkak kb 1cm-re össze vannak tapadva. A szétválasztással kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Veszprém megyében kinek hol végezték ezt a beavatkozást?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves volt mikor észre vettem.elvittem gyerek nőgyògyászhoz.hát csak annyit tudok mondani,hogy senkinek nem kívánom azt amit akkor ott ő átélt.....engem is megviselt lelkileg,pedig nem vagyok egy gyenge jellem...:'(
2013. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 1 éves volt, amikor észrevette nála a gyerekorvos. Neki annyira össze volt tapadva, h már pisilni is alig bírt. (Sajnos nem hallottam előtte ilyen problémáról, nem tudtam, h létezik, azért nem figyeltem) Érzéstelenítés nélkül választották szét egy műanyag pálcával, két másodperc volt az egész. Azt mondta az orvos, h ez egyáltalán nem fáj és vannak gyerekek, akik észre sem veszik (ezt én erősen kétlem), de tény, h olyan nagy fájdalom valóban nem lehetett, mert abban a pillanatban, amikor befejezte a doki, abbahagyta a sírást, és olyan volt, mint aki megkönnyebbült.

Most 2 éves, és azóta még 2X voltunk, persze nem ilyen szintű összenövéssel. Csinálom ,amit az orvos tanácsol, de mégis mindig elkezd neki összetapadni. Állítólag pubertás korban szűnik meg a panasz. :(

Ja, és ne aggódj, nem fog vérezni, 1 napig talán picit pirosabb lesz, de se pisilésnél, se fürdésnél nem fog gondot okozni.

2013. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első egy éves anyukája vagyok.az én kislányomnak vérzett és rikogatott,és remegett annyira fájt neki.minden pisiléskor ordított mert ahogy a pálcával szétszakították ott nyílt seb mardt és csípte neki.ugyanúgy fürdetéskor is.nem ilyesztegetés csak az igazat írom..hát és aki erre azt mondja hogy nem fáj...hasonlokat kívánok neki!
2013. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál 2 éves korban kezdődött a probléma, többször volt húgyúti fertőzése, állítólag ez indította be.

Nemsoká 5 éves lesz, kb félévente megyünk azóta is, mert összetapad, bármit csinálok. Azt mondják, kevés az ösztrogén, majd akkor rendeződik, ha már menstruálni fog.

Neki már többféleképp csinálták,több helyen is voltunk, érzéstelenítést soha nem kapott. Biztos hogy fáj nekik maga a beavatkozás is, nyilván függ az összetapadás méretétől is, meg utána egy napig szokott rossz lenni pisiléskor, volt, hogy borzasztó sokáig viszatartotta a pisilést, de erre azt mondta az orvosunk, ebből nem lehet baj, ha megtelik a hólyag, úgyis pisilni fog.

2013. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!