A csoki segít valamit a tanulásban?

Figyelt kérdés
pl hogy serkenti az agyműködést, és lehet hogy könnyebben jegyezem meg a dolgot, vagy átolvasom párszor és megjegyzem a dolgot?
2013. jún. 24. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! De csak ha nem eszed gyomorrontásig, mert onnantól gátolja.
2013. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De a csokit sem úgy kell elképzelni, hogy hiperszuper csodaszer, és ha megeszel egy táblával akkor elég 2x elolvasni a 10 oldalas szöveget, mert hülyeség.
2013. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó én arra gondoltam hogy megeszek 1 tábla csokit, és mindent kívülről tudok, atomfizikát is...

most komolyan, én azt kérdeztem hogy segít-e például hogy könnyebben megjegyzem a dolgokat stb

2013. jún. 24. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, csak ebből a "vagy átolvasom párszor és megjegyzem a dolgot?" szövegből nem úgy jött le. :-)


Nem tudok mást mondani, mint hogy ki kell próbálni. Van, akinek bejön, és van akinek nem. A szőlőcukor szintén, bár ezzel nagyon vigyázni kell, mert ha egyszerre sokat beveszel, akkor úgy 20-30 perc múlva szépen leesik a vércukrod és elkezdesz szédülni, aminek a hátrányait tanulásnál hadd ne ecseteljem. :-)

2013. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom biztosan, hogy segít e vagy sem, viszont amikor a vizsgáimra készültem, akkor mindennap bevágtam egy tábla Milkát és sokkal jobban éreztem magam tőle. Nem egy diétás koszt az igaz, de ez olyan időszak, amikor megengedheti magának az ember :D
2013. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!