Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szüleim nem tudnak támogatni...

A szüleim nem tudnak támogatni a tanulásban, mert ahhoz el is kellene költöznöm, ami pénz, a tandíjt pedig még úgysem tudnák kifizetni. Milyen lehetőségem van?

Figyelt kérdés
Rendesen szenvedek emiatt a helyzet miatt... Diákhitelt biztos nem veszek fel, megfogadtam, hogy hitelt soha. Van valamilyen lehetőségem mégis? 21 éves vagyok.
2012. dec. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vállalj melót, kihagysz egy évet, aztán majd utána lesz pénzed, és akkor mész. Az úgy nem jó ?
2012. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
14-ben ne szavazz a hazug Fideszre! De az MSZP-re se! Most pedig vállald a felelősséget amiatt hogy a Fidesz 2/3-dal irányít.
2012. dec. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el 1-másfél évre dolgozni. Én is ezt fogom csinálni. Ennyi időt akár gyárban is ki lehet bírni.
2012. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Most pedig vállald a felelősséget amiatt hogy a Fidesz 2/3-dal irányít."


Vállalja az, aki hozzásegítette őket!

2012. dec. 8. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

én 22 éves vagyok, ugyanebben a cipőben. különbség az, hogy én már dolgozom, 100%osan eltartom magam albérletben, viszont a fizum koppra egyezik a kiadással, tehát félretenni még nem igazán tudtam.


a terv a következő: bekerülni államilag támogatottra, ha ez nem sikerül, akkor jövőre újra megpróbálom. ha felvesznek, jogosult vagyok árvaságira még egy pár évig, ez nem nagy összeg ugyan, de egy részmunkaidős fizu kiegészítésére teljesen jó. és persze ösztöndíjak.


de ez csak terv, meglátjuk hogyan alakul. viszont én gondolkodom a diákhitel2-n, nem 30 évesen akarom elkezdeni az egyetemet.

2012. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!