Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alkalmassági pótnapra hogyan...

Alkalmassági pótnapra hogyan kell felöltözni? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés

SZTE-re jelentkeztem. 1. pszichológia, 2. gyógypedagógia, 3. magyar-történelem tanár.

Valószínűleg gyógypedagógiára fognak felvenni, de úgy döntöttem, elmegyek az alkalmasságira. Éppen most írok egy rövid fogalmazást arról, milyen hatásokra alakult ki bennem a tanári pályához való vonzódás. Szerintem ezzel nem lesz gond, őszintén leírom, mennyire szeretem a tárgyakat, hogy kik voltak rám hatással, hangsúlyozom, hogy mennyire fontos munka ez, és mennyire tartom magam alkalmasnak rá. Nem bonyolítom túl, ha ez nem elég, akkor tényleg jobb, ha nem lesz egy hatezredik ROSSZ pedagógus.


Azt olvastam, hogy SZTE-n csak egy 15-20 perces beszélgetés lesz a jelentkező motivációiról. Mit gondoltok? Ez tuti? Elvigyem a biztonság kedvéért az irományt? Szerintetek milyen kérdéseket várhatok?


Köszönöm a válaszokat! :)


2013. jún. 24. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!