Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egészségügyi szervező...

Az egészségügyi szervező alapszakon belül melyik szakirányt érdemes választani? (Debreceni Egyetem-EK)

Figyelt kérdés

Illetve indul-e mindhárom szakirány a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán? (egészségügyi ügyvitelszervező, egészségbiztosítás, egészségturizmus-szervező)


Engem az egészségbiztosítási szakirány érdekelne, de úgy hallottam, hogy az elmúlt években nem indult :(

Lehetséges lenne, hogy a jövő évben indítanak ilyen szakirányú képzést is?



2013. jún. 24. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészségbiztosítási szakirány tudtommal már nem indul DE-n. Elmúlt években nem indították már. (ne kérdezd miért nem tudom)

Szakra és nem szakirányra felvételizel. Ergo ráérsz még dönteni a maradék 2 szakirány között.

Egyébként ha engem kérdezel akkor turizmus akkor jó ha 2 nyelvet tudsz, angol, német, orosz közül legalább.

Ha nem tudsz ilyen szinten nyelvet, csak éppen sikerül egy középfokú nyelvvizsga akkor az egészségügyi ügyvitelszervező a jobb szakirány.

2013. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te is a DE-re jársz?
2013. júl. 13. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem és az ME-n 3 éves voltam egészségturizmus-szervezőn.

Így végzés előtt nekem az a rálátásom a dolgokra.

2013. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

és az elhelyezkedés milyen vele?

2013. júl. 13. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhelyezkedés:

Eddig minden itt végzett elhelyezkedett, az már kérdés hogy hova.

pl. turizmuson elsősorban recepciósok lettek tapasztalat hiányában..persze van aki 5*-os szállodában, ami kezdésnek nem rossz, van aki már eleve dolgozott ugye és maradt az eredeti munkahelyén.

másik szakirányról nem tudok nyilatkozni az ME EK-n nincs.

2013. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!