Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Német Nemzetiségi...

Budapesti Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium. Mennél oda?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Hehe, én oda járok xD És igen, jó suli, csak sokat kell tanulni...
2010. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Erős gimi. Én ezt jelöltem másodiknak, de valószínű hogy majd megcseréljük a sorrendet és ezt tesszük elsőnek. Ide jár az egyik ismerősöm és neki nagyon tetszik ez az iskola. Tök jó a közösség is, meg egy csomó programot szerveznek.
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mennék hát csak Szegedi vagyok és annyira még nem tudok németül XD
2010. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
nekem a nővérem oda járt és utálta a bnőjével együtt. bár igaz, felvették őket az eltére.
2010. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
65%
Én odajárok, és én is utálom. Utálok eszetlenül magolni is, és a közösséget is. Volt egy-két jó tanárom, de akinek ez szempont, szerintem jobb, ha egy színvonalasabb gimnáziumot választ. Persze ízlések, és pofonok.
2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Én idén végeztem el, és azt mondom, ennél nem sok színvonalasabbat találsz. Az átlag diák felsőfokú német, és középfokú angol nyelvvizsgát szerez, mire végez. Nem hinném hogy ez azt mutatná hogy olyan rossz lenne a színvonal! Ezenkívül felveszik innen az embereket gyógyszerészetire, fogorvosira, orvosira, gépészmérnökire és még sorolhatnám. Plusz még volt olyan, aki pl. Németországban tanult tovább. Nem. Itt nincsen baj a színvonallal. Max lusta diák van...
2013. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!