Orvosi 22 felett?

Figyelt kérdés
Ha ismertek bárkit, aki 22 éves kora után kezdte el az orvosit, írjatok! Én most vagyok 21, jövő évben szeretnék rá felkészülni, hogy aztán bekerülhessek. Jól esne ha tudnám, nem vagyok egyedül, és volt már ilyenre példa. :)

2013. jún. 30. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyen ember van, felesleges ezen parázni.

Egyik csoporttársam 27 éves. Mondjuk nem elsősök vagyunk már, de akkor is...

Sőt, vmelyik évben a SOTÉ-n kezdett egy 37 éves nő is..

2013. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt példa, még 30 felett is. Ráadásul te csak 1-2 évvel leszel idősebb a többségtől, de aki pl évvesztes és még kéttannyelvűbe is járt az csak 20 21 évesen kezdi. Aki meg előtte máshol is tanult az meg még később.
2013. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont abban a cipőben járok amit a 2. hozzászóló írt.

Évvesztes vagyok, így +1 év, aztán elsőre nem vettek fel, +1 újabb év. Ráadásul most sem teljesen arra az orvosira vettek fel ahova szerettem volna, így idén szeretnék átjelentkezni, és ha minden igaz jövő szeptembertől elsőben kezdem 21 évesen, de ez egyáltalán nem gáz szerintem :)

Nekem most is nagyon sok 22-25 éves csoporttársam van elsőben, sőt még páran 30 körül is...Úgyhogy emiatt egyáltalán nem kell aggódnod :)

2013. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
júj de jóóó, na nem vagy egyedül én is 22 évesen fogom elkezdeni jövőre ha nem szól megint közbe az univerzum" :)
2013. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is jövőre szeretnék bekerülni. 21 éves leszek akkor.

Tavaly érettségiztem, de nem tudtam, hogy be merjem-e vállalni az orvosit, jelentkeztem máshová, de mégsem akartam azt csinálni, szóval dolgozom. Biológiát tanultam ebben az évben, jövőre kémiát fogok, hogy biztosan jól sikerüljenek az emeltek. Legalább már biztosan tudom, hogy ezt szeretném csinálni és már nem hallgatok senki véleményére, aki le akar beszélni. Szerintem ennyi évesen még nem késő elkezdeni és, ha az ember biztos benne, hogy ez az amit egész életében akar csinálni, akkor legalább komolyabban veszi. És nem azért van ott, mint sokan, mert elvárás a szülőktől és aztán ők meg kibuknak.

Szóval remélem jövőre találkozunk : )

2013. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elsős voltam most, az egyik csoporttársam 27. :) De egyébként szinte azok vannak kevesebben, akik 18 évesen kerülnek be, szóval tényleg nincs min aggódnod. :D
2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez biztató :)
2013. júl. 1. 15:31
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én most vagyok 23 és terveim szerint két év múlva kezdem, most kezdem a felkészülést kémiából, meg bioszból, mert nem tettem belőle érettségit, meló mellett meg kell a két év, szóval leszek 25 mire kezdem. :-)

2013. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!