Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenvezetést szeretnék...

Idegenvezetést szeretnék tanítani. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, idén pedig megszereztem az idegenvezetői végzettséget. Jelenleg angolból van csak nyelvvizsgám, de folyamatban van a spanyol és német is. Sajnos gyakorlatot még nem igazán volt lehetőségem szerezni, de a későbbiekben nagyon szeretném csinálni is, tanítani is. Szeptembertől remélhetőleg gyógypedagógiát fogok tanulni. Arra gondoltam, az alapszak után elvégzem a mestert, és azon belül a pedagógusképzést választom. Így taníthatok majd idegenvezetést, vagy ez óriási hülyeség?
2013. júl. 1. 09:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Gyógypedagógiára egyébként azért megyek, mert nagyon szeretek embereken segíteni, és mert nekem is vannak személyes élményeim ezzel kapcsolatban. Azon belül logopédus szeretnék majd lenni, persze a többi szakirány is érdekel.
2013. júl. 1. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!