Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyis Szakács tanfolyam...

Munkaügyis Szakács tanfolyam felvételijén milyen kérdésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 17:14
 1/2 anonim válasza:
Én cukrásznak jelentkeztem ott,az első oldal cukrászos volt pl: 4 alap íz,fagyizó és cukrászda (kép) mi a különbség... de viszont a másik oldal földrajzos volt,szomszédos országaink,Európa unióba milyen országok tartoznak,3 fekete pötty meg volt adva hogy most az hol van,3 kép..az egyik cseppkő barlang ,valami vár,meg toronyóra azoknak a nevét kellett tudni.Én meg matekot tanultam direkt,dl,kg,..stb. számolások ,de nem volt ilyen,attól még nem baj ha átnézed.
2013. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvolt már a felvételi,de sok szakácsos téma nem volt benne:),de köszönöm a választ.
2013. júl. 15. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!