Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol soha senki...

Miért nem válaszol soha senki arra a kérdésre, hogy milyen kérdésekre lehet számítani egy munkaügyis szakács tAnfolyam felvételijén?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdést láttam már és énis megkérdeztem mert érontett vagyok. Nem hiszem el hogy aenki nem volt még ilyenen mert 1hét alatt mindig betelik ez a tanfolyam. Valaki igazán segítőkész lehetne...
2013. márc. 13. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még ilyenen, de máshol olvastam, hogy általános intelligencia jellegű kérdések és alapvető (nagyon alap) szakmai kérdések fordulnak elő az ilyen felvételiken. Azt írtál többen, hogy gyakorlatilag meg akarják nézni kinek- mennyire lehettek már előtanulmányai, mennyire rátermett a szakmára.
2013. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. márc. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!