Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges, hogy valakit...

Lehetséges, hogy valakit azért nem vesznek fel egy középiskolába sem, mert cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy az öccsét nem vették fel egyetlen egy középiskolába sem, mert cukorbeteg. Ilyen lehetséges egyeltalán?

2013. júl. 4. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ott valami más lehetett az ok.
2013. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. A jelentkezési laphoz nem kell csatolni orvosi szakvéleményt, felvételin sem kérdezik meg, kinek mi baja, a cukorbetegség pedig egyébként sem jelent olyan gondot, amivel egy középiskolában ne lehetne mit kezdeni. Nem őrjöngő elmebetegről van szó, aki ha rohama van, tör-zúz.

Valami más lehet a háttérben, de könnyebb a cukorbetegségre fogni. Nem kizárt, hogy a betegség miatt van valami olyan szervi fogyatékossága, ami kizárja, hogy hagyományos középiskolába járjon. De ha nincs ilyene, akkor ha máshová nem is, a kötelező beiskolázási helyre fel kell, hogy vegyék.

2013. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi szervi baja. Én is csodálkoztam ezen, hogy állítólag ezért nem vették fel. Szerintem csak simán nem akar iskolába járni... A nővére is folyton az iskola mellé jár. Remélem majd jól megbüntetik őket.
2013. júl. 4. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik szak ?
2019. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De milyen

tanuló ?

2019. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!