Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekfelmentésések! Hová...

Matekfelmentésések! Hová fogtok menni egyetemre vagy fősulira (esetleg OKJ? )? Mik lesztek, ha "nagyok" lesztek?

Figyelt kérdés

Én az ELTE TTK- bioszt terveztem, igaz még van 1 évem az érettségiig. A helyzetem az, hogy matekból teljesen fel vagyok mentve, fizika és kémia tárgyakból pedig a számolási feladatok elvégzése és értékelése alól. Ahogy olvastam a TTK-n is fontos a kémia és a fizika és valamennyire a matek is. Semmi esélyem nem lenne ezek szerint. Más elképzelésem nincsen, mert a tanulmányi eredményem lágyan fogalmazva kritikán alulian sz*r.

Aki ilyen felmentésekkel van megáldva, az hová mehetne tovább tanulni?? Marad a bölcsészkar és az egyéb ilyen irodalommal kapcsolatos irányzatok?? Vagy esetleg OKJ?


2013. júl. 4. 17:19
 1/5 anonim válasza:
81%

A helyedben messze elkerülném az egyetemek természettudományos karait! Matek nélkül esélyed sincs arra, hogy biológia szakot végezz.

Én a helyedben az OKJ-s képzéseket nézegetném.

2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az egyetem tényleg nem neked való. Egyébként bölcsészkaron belül is vannak olyan tárgyak, ahol számolni kell (fonetika-hangsebesség). Egyébként pedig, ha a tanulmányi eredményeid nem jók, akkor az ELTÉ-re nem fognak felvenni, sőt más egyetemre se. Szerintem is inkább OKJ.
2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik kisebb fővárosi (vidéki) főiskola, (tanítóképzőkön van matek). Gyakran a matek és a nyelvtani dolgok ismerete összefügg, ezt te érzed belül, hogy mennyire mennek. A bölcsész szakok szóba jöhetnek, vagy társadalomtudományi szakok, szociológiára azonban ne menj, mert ott van matek.
2013. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy irtatok! A Minervat neztem, ott a gyakorlo apolo szak tetszik. Regota vonz az egeszsegugy, anyukam is vedonokent dolgozik. Arrol mi a velemenyetek?
2013. júl. 22. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép szakma. A suliról is csak jót hallottam, 2 ismerősöm is jár oda. :)
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!