Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki beszélgetni? (angolul)

Valaki beszélgetni? (angolul)

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jó angolos igaz régóta tanulom csak nem voltak túl sokan akik ténylegesen tanították volna. Azt találtam ki hogy ha beszélgetnék valakivel aki tud is angolul és esetleg néha elmagyarázna dolgokat akkor azzal segíthetne. Korombeliekre gondoltam és nem tudom miért de lányra, de ez nem azt jelenti hogy fiúkkal nem állnék szóba. 16 F
2013. júl. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok nekem írhatsz ha nagyon akarsz elég jól beszélek angolul de csak éjfélig vagyok fenn!
2013. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 18 éves, van egy középfokú nyelvvizsgám és egy 90%os érettségim, ha gondolod beszélhetünk. :)
2013. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!