Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kivel tudnék angolul beszélgetni?

Kivel tudnék angolul beszélgetni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy rendszeresen, mintha angol lenne? Próbáltam Omeglézni, de ott vagy perverzek vannak, vagy bunkók, vagy nem válaszolnak. Szerintetek? Akár üzit is lehet írni :P
2013. márc. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Magaddal
2013. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs valai barátnőd
2013. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát van barátnőm, de ők annyira nem tudnak angolul, meg egyszer csak a beszélgetés közepén átváltunk magyarra, úgy, hogy észre se vesszük. Esetleg akinek van ideje az légyszi írjon, szívesen beszélnék itt is angolul akármiről :D
2013. márc. 11. 08:45
 4/5 anonim válasza:
Nekem van kedvem, én épp most készülödők felsőfokú nyelvvizsgára, biztos jól jönne. Bár én laktam kint egy darabig Kanadában, meg Amerikában, úgyh az akcentusom kicsit torz.
2013. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondom, menjetek ki az utcára és találjatok magatoknak turistákat. Nekem az mindig bevált.
2013. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!