Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismertek olyat, akit harmadjár...

Ismertek olyat, akit harmadjára vettek fel orvosira?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 10:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
22%
nem
2013. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
17%
én se. Sztem addigra beletörődik az illető, hogy nem való oda. Legalábbis én az első sikertelen próbálkozás után is beletörődnék.
2013. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
20%
Én talán másodjára megpróbálnám, de harmadjára semmiféleképpen sem.
2013. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Igen, kettőt is. Az egyik évfolyamtársam, és teljesen jól veszi az akadályokat. A másik Pécsre jár, vele nem tudom mi van, de szerintem gyűri.
2013. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%
Én olyat is ismerek (már rég orvos) aki 5x próbálkozott, de nem sikerült, de 5-jére azért beírta a gyógyszerészetit is oda vették fel..azt elkezdte de közben még mindig próbálkozott azt hiszen 7-jére vagy 8-jára jött össze neki az orvosi felvételi..ma már régen praktizáló orvos. Egyetemet simán jó jegyekkel végezte..szakorvos is simán meglett neki..szóval nem lehet ezt tudni..
2013. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
21%
igen, addig mentőtisztire járt, és próbálkozott erősen. Ma mentőorvos :)
2013. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
34%

olyat még nem, de nincs azzal semmi baj. akinek nincsen egy halom pénze nyelvvizsgára, ne menjen már bele az aprítóba csak azért, mert szimplán az érettségivel nem lett elég pontja. én még azt is tisztelem, aki hatodjára fut neki, mert azon legalább érzem, hogy tényleg akarja, aztán ha bekerül végre, akkor úgy fog bele csimpaszkodni, és úgy fogja becsülni, mint a nyavaja.


nekem unokatesóm került be másodjára a Debrecenibe, de inkább nem részletezem, hogy hogyan.

2013. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 5. 12:06
 9/39 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Egy évben kétszer lehet érettségizni, tehát a második jelentkezésig kb. háromszor tud érettségizni. Aki három lehetőségből nem tud egyet normálisan megírni, az nem való ide. Aki nem tud normálisan angol, vagy német nyelven az sem, a nyelvtudás a mi szakmánkban minimum követelmény.

Ez amit írtam az új rendszerre vonatkozik. Régebben lehet, hogy nehezebb volt bekerülni, most nem nagy kunszt.

2013. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

"az nem való ide"

Szerintem ezt ne te döntsd el. Ismerek olyat, aki elsőre bekerült, mégis szerintem teljesen alkalmatlan arra, hogy orvos legyen. És van olyan, aki csak 2-3. alkalommal került be, mégis ide valónak tartom.

2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!