Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nulladikra (2013), Budapesten...

4RMiki4 kérdése:

Nulladikra (2013), Budapesten hogy lehet bejutni? . Aki orvosira szeretne menni..

Figyelt kérdés
Orvosira szerettem, szeretnék menni, de az idei két emelt betett (rosszul sikerűltek), ugyhogy most maradt a nulladik... Csak nem tudom, hogy mikor, és miből kell felvételizni (esetleg ott is kémia + bigi)? +Valami olyat hallottam, hogy idén ott is szigorítások lesznek? Kevesebbet vesznek fel? Igazak ezek?

2013. jún. 5. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
lehet, hogy velem van a baj, de elképzelésem sincs arról, miről beszélsz. milyen nulladik?
2013. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van ilyen, úgy nézz utána, hogy: egyetemi előkészítő
2013. jún. 5. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen "szak". Nappali képzésben biztos nincs.
2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi felkészítő tanfolyam azt szokták így hívni, de nem előkészítő. Fizetős és szeptemberben kell jelentkezni
2013. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én vajdasági vagyok,és arra is van külön felvételi, azt hiszem júliusban valamikor :) és szerintem bioszból és kémiából kell,ha azt szeretnéd ott tanulni,de ebben nem vagyok biztos.
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 k.k.Judit válasza:
Balassi Intézet néven fut. Én is oda jártam idén. Meg kell pályázni, talán tavasszal kellett és minisztériumi ösztöndíjjal lehetett járni. De jövőre nekik is kell érettségizni. Szerintem már késő jelentkezni. De néz utána.
2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2013. aug. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!