Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre hogyan tudok szakmát...

Jövőre hogyan tudok szakmát tanulni?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem ,de az egyik tantárgyból megbuktam.

Így most októberben kell érettségiznem.



2013. júl. 6. 14:06
 1/9 anonim válasza:
mit mond erre az osztályfönököd? nem segit h mi ilyenkor a teendö? nem lehet h ettől függetlenül be tudsz vmire iratkozni? miből buktál meg és mit szeretnél ezután tanulni?
2013. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen , nem beszéltem az osztályfőnökkel és az az igazság ,hogy nem tudom milyen szakmára akarok jelentkezni,de valamire kellene.
2013. júl. 6. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Matekból buktál?

Akkor mész a javító érettségire?

2013. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Mi érdekel?

2013. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen , megyek javító érettségire,nem matekból buktam és fiú vagyok.
2013. júl. 6. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakmára mindenképp mehetsz, lehet OKJ-ra is. De az osztályfőnököd vagy az iskolatitkárt kérdezd meg.
2013. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De azok nemcsak szeptemberben indulnak?
2013. júl. 7. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
De, szeptemberben indul. A szakma nincs érettségihez kötve, így arra beiratkozhatsz. OKJ érettségihez van kötve. (nem biztos hogy mindegyik)
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nincs mindegyik OKJ-s képzés érettségihez kötve. Legyél sportoktató, ahhoz nem kell érettségi, ha megvan az érettségid 1 modul t kell csak megcsinálni és sportedzö leszel! miből buktál?
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!