Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozaton, tehát...

Levelező tagozaton, tehát ahova hetente vagy 2hetente kell bejárni mennyire kötelezőek az órák? Ha az első pár hétben nem tudnék megjelenni mennyire lenne baj?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lemaradsz.Ennyi.Aztán ha nem vagy valami pro,akkor meg kapkodhatod a fejed.
2013. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszer velem már volt ilyen, meghalt faterom és nem mentem iskolába 2-3 hónapig (de már előtte jártam oda, ismertek, tudták, hogy nem vagyok hülye). kb februárra jutottam el odáig, hogy bepótoltam mindent, és hétköznap bejártam jegyet szerezni.
2013. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iskola és szak függő a dolog. Meg mit értesz pár hét alatt? (a pát az max 2-3 hét amibe lehet hogy összesen 1 konzultáció van..és simán behozod a dolgokat)

Majd ha felvettek(gondolom csak kezdeni szeretnéd szeptembertől)és már lesz órarended, akkor látod át pontosan mennyi is amit hiányozni fogsz...ha úgy jön ki a lépés akkor lehet hogy sokkal többet hiányzol..és minden hétvégén lenne oktatás amikor nem tudsz menni..

elsőbe gáz a dolog egyébként..nem ismered a tanárokat, van aki erre berág és csak sokadjára vizsgázol le nála..van aki észre sem veszi..

Van olyan tárgy ami könyvből tanulható és nem maradtál le semmiről, van olyan viszont ami kínkeserves ha nem hallottad az előadást..

Lehet kötelező óra is pl. ahol katalógus van..és félév végén nem lesz meg miatta a kredited, már eleve csúszással indulsz

Lehet hogy az adott tárgyból nincs tk, csak az órai jegyzetet kérik vissza..kell olyan csoporttárs aki rendes és odaadja neked, és nem ver át hogy csak a felét kapod meg, te meg azt hiszed minden anyag és ebből lesz a bukta..Jó ez valami extrém szemétség, nálunk pl. kizárt, de ezeket hogy kire lehet támaszkodni a csoporttársak közük csak egy idő után tudja az ember ha összebarátkoztatok, meg azért a helyi sajátosságokat is ki kell ismerni mindenütt..

Szóval olyantól érdeklődjél aki azon a szakon tanult és levelezős..akkor lesz valami fogalmad a dologról.

2013. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!