Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelentkeztem alapképzésre...

Ha jelentkeztem alapképzésre (3 helyet jelöltem) még megváltoztathatom úgy, hogy az első hely legyen egy felsőfokú szakképzés? Vagy ezt már csak pótfelvételin tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Nem jelöltem egy fsz-t sem csak alapképzést! Légyszi segítsetek
2013. jún. 23. 11:24
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy már csak a sorrendmódosítás lehetséges?
2013. jún. 23. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak sorrendet lehet módosítani. Vagy a megjelölt szakoknál másik finanszírozási formát is megjelölni. De teljesen úgy szakot megjelölni nem.
2013. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Á , sejtettem basszus! Sajnos nem sikerült jól az emelt érettségim és muszáj lesz újra csak addig is szeretnék vmit elkezdeni!
2013. jún. 23. 14:46
 4/5 Fender Jenő válasza:
Sorrendet tudsz változtatni, ha nem vesznek fel sehova sem, csak akkor jöhet a pótfelvételi. Ha felvesznek, de nem tetszik ahova felvesznek akkor marad az a megoldás, hogy jövőre újra próbálkozol. De akkor gondolkodjál előre, hogy mi tetszene, és tegyél meg mindent, hogy minél több pontot szerezz.
2013. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz most újraérettségizem töriből és idegen nyelvből
2013. jún. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!