Szeretnék jelentkezni a Számalk Meta 2in 1 - Irodai asszisztens + Idegennyelvű ügyfélkapcsolati szakügyintéző képzésre. Vannak még rá jelentkezők? Ki mit tud a suliról, tanárokról és a képzésről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:57
 1/2 anonim válasza:

Kezdjük az elején... Számalk META-ba jelentkeztem Ügyintéző titkár szakra, majd 1 héttel tanév kezdete előtt felhívott az ügyintéző, hogy sajnos ez a szak nem indul, de a Számalk-ba tudok jelentkezni Irodai asszisztens szakra, megfelel-e nekem. Hát legyen, majdnem ugyan az a képzés. Első félév 10.000 Ft, második félév 10.000 Ft. (Ha késel a befizetési határidővel, a mindenkori jegybanki alapkamat szerint kamatozik.) 3. félév 20.000 Ft, 4. félév 20.000 Ft.


Tanultam gépírást már a középiskolában, ezért felmentettek egész évre belőle. Persze ezért is fizetni kell, 500 Ft-ot. Majd a második félév végén küldtek egy e-mailt, hogy amiért második félévre nem fizettem be a már 1000 Ft-ra emelkedett felmentési kérelmet, ezért 3000 Ft-ot kell fizetnem, vagy pótvizsga... Persze arról SENKI nem szólt, illetve nem küldtek e-mailt/levelet, hogy a második félévre is fizetni kell felmentési kérelmi díjat. Természetesen mentem is másnap, nem hiányzik a pótvizsga nekem, kifizetem a 3000 Ft-ot. Majd közölték a házi pénztárban, hogy az nem 3000, hanem 4000 Ft...1000 Ft a felmentési kérelem, 3000 Ft pedig az "eljárási díj". Ennyit az anyagiakról...


Az órák rendszertelenek, vagy elmarad, vagy nem is szólnak, hogy elmarad, csak az iskolából hazaküldenek, azzal, hogy "Ja, nincs tanár."

Teljesen szervezetlen, komolytalan. Mindent az utolsó előtti pillanatban találnak ki és az utolsóban szólnak.


A legtöbb tanár szarik bele az egészbe, tisztelet az 1-2 kivételnek, akik tényleg mindent megtettek, hogy minőséget tanuljunk.


Simán meglehetne ez a képzés egy év alatt, az anyagiak miatt húzzák két évre. SENKINEK NEM AJÁNLOM!!! BÁR NE JELENTKEZTEM VOLNA IDE!

2014. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!