Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez okos döntés?

Szerintetek ez okos döntés?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna bekerülni a rendészeti szakközépiskolába,de sajnos nem sikerült a pszichológiai figyelem teszt(egyébként semmi baj a figyelmemmel mert itthon maxra megcsináltam,csak nagyon elkapkodtam)sajnos egy éven belül nem adhatnak alkalmas minősítést így hát legközelebb csak 2015 februárjában tudnék jelentkezni,mert nagyon szeretnék rendőr lenni!Nos addig gondoltam elvégzek egy okj-s ápoló szakot mert az is érdekel,és ha nem sikerül 2 év múlva sem a felvételi akkor elhelyezkedem azon a szakterületen...

2013. júl. 9. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jobb, mint otthon ülni és nem csinálni semmit.
2013. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy addig is tanulsz jó..a szakma választásod is kiváló.

Az okj ápoló képesítés megszerzése 3 év..

Első két év gyakorló ápoló leszel első szakma + 1 év az ápoló képesítés

2013. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem okos
2013. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább a boncmestert javaslom. Jobban a leendő szakmádba vág. Habár nehezebb vele elhelyezkedni, mint az ápolóival.
2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csecsemő gondozó lennék
2013. júl. 9. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:

ápoló legyél..ha rám hallgatsz

akkor csecsemő és gyermekápoló ha a gyerekekkel tudod elképzelni a munkát

2013. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!