Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, mi volna...

Mit kellene tennem, mi volna az okos döntés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, az érettségimen kívül van két szakmám, de minden vágyam, hogy történelmet tanuljak és tanár lehessek. Sajnos tisztában vagyok azzal,hogy mennyire sokan végzik el a bölcsész szakokat és azt is olvastam már sok helyen, hogy nehéz vele elhelyezkedni, nem éri meg, stb. A bölcsész szakokon és talán még a pedagógián kívül máshoz biztosan nem konyítanék, ezért a menő pénzügyi és mérnöki szakok hidegen hagynak. Szerintetek mi volna az ideális döntés a jövőmet illetően? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.
2012. júl. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan végzik el a bölcsész szakokat, mert viszonylag könnyűek, de a végzettek töredéke akar csak tanár lenni. Én a helyedben azt tenném, amit szeretnék. Egy életed van, nem mindegy, mivel töltöd! Ha tutira akarsz menni, válassz mellé egy nyelvszakot is, a kettővel már biztosan kapsz állást.
2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válaszd a történelem szakot, és legyél vele tanár. Szerintem sima mezei történelem tanárokból azért mindig is kelleni fog, és el tudsz vele helyezkedni. Olyan bölcsész szakokkal nehéz, mint pl a szabad bölcsészet.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!