Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba kellene orientá...

Milyen irányba kellene orientálódnom?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, és kvázi fogalmam sincs, mihez kezdjek utána. Mindenképpen felsőoktatásban szeretnék viszont továbbtanulni, okj-s képzések nem érdekelnek, diákmunkák sem, mert jelenleg is azon vagyok, de nem ez a jövőm, úgy vélem. Úgy vettem észre, hogy jól kommunikálok, illetve ilyen visszajelzéseket kapok másoktól is. Az irodalomtanárom is megjegyezte, hogy jók a beadandó dolgozataim, mármint a fogalmazás kvalitása. Ám, tekintve, hogy a média és kommunikáció szakra ez évtől lehetetlen bejutni, ez valószínűleg halott ügy. Vannak egyéb területek is, amelyek érdekelnek, de egyik sem úgy, mint ez, illetve egyikre sem vagyok igazán kvalifikált. Köszi a tippeket. :)

2013. júl. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mik azok a más területek?

Ha jól tanulsz, akkor esetleg bejuthatsz. Ha nem sikerül akkor fizetősre esetleg.

2013. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég sznob megnyilvánulásnak hangzott ez a "Mindenképpen felsőoktatásban szeretnék viszont továbbtanulni, okj-s képzések nem érdekelnek, diákmunkák sem, mert jelenleg is azon vagyok, de nem ez a jövőm, úgy vélem"


A diákmunka jóformán senkinek sem a leányálma.

Egyébként nem kéne ennyire pesszimistának lenned, mert ha így állsz hozzá a dolgokhoz, lemondhatsz a felsőoktatásról. Lásd inkább reálisabban a dolgokat, ha úgy van, próbáld meg, és gyűjts össze pénzt. Egy próbát mindenképp megér.

2013. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sznob? A szó jelentésével azért remélem tisztában vagy. Tehát az a megoldás, hogy gyűjtsek össze több mint egy millió forintot és menjek fizetősre, ha ennyire ez az álmom. Rendben, köszönöm az objektív hozzászólásokat.
2013. júl. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!