Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai tanulmány hogyan...

Középiskolai tanulmány hogyan tovább?

Figyelt kérdés

11 elvégzett osztályom van szakképzôben OKJ a 12 oszt. végén megbuktam mert nem tudtuk volna kifizetni a vizsgadíjat és ezért az utólsó félévben szartam a tanulásra hisz nem lett volna papírom csak 12 osztályom. Esti gimmnáziumon van 2 elvégzett osztályom.


És most a család azt akarja mennyek másik iskolába ( Szakközépiskolába nappalira, ugye elôröl kezdeni 9 oszt. -tól. ) csak nem tudják megérteni, hogy 18 évesen nem fognak berakni a 14-15 évesek közzé.


Van erre valamilyen törvény?



2013. júl. 11. 18:15
 1/1 anonim válasza:

Simán berakhatnak a 9.esek közé, láttam már hasonlót.

Csak nem hiszem, hogy az neked jó lenne, ott a sok pisis között...

egyébként nappali képzésre 22 éves korig járhatsz, tehát ha 18 vagy, elmész egy 4 évesbe, épp, hogy leteheted nappalin az érettségit.

2013. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!