Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki elmondaná nekem, hogy...

Valaki elmondaná nekem, hogy is van ez a rendőrösdi?

Figyelt kérdés

Tehát a fizikai felvételin miket kell csinálni, milyen iskolába kell járnom, mennyi idős az iskola, ha elvégzem egyből megvan e az állásom, ha a városomban tele van rendőrség, akkor is oda osztanak e, mikortól van a nyugdíjuk, mennyi a nyugdíj, fizetett e a szabadság, mennyi szabadság vehető ki egy évben, hogyan kaphatok magasabb beosztást, bármikor szolgálatba helyezhetem e magam, ha letelt a munkaidő a fegyvert le e kell adni, hány év után lehet autós járőrnek menni?

Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 4. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Édes kislányom, ha még a felvételiig sem jutották el mi a lócitromért érdekel téged a nyugdíj?
2013. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előttem válaszoló mekkora egy bunkó....

És még csak azt se tudja, fiú vagy-e vagy lány, de lekislányoz...

A bunkóságtól eltekintve, én még csak 5. osztályba megyek szeptemberben, de a barátnőmmel már azt is tudjuk, hova akarunk menni dolgozni... Milyen közép, azt is tudjuk, a fősuli meg majd eldől, mert a Rózsába mennénk biológia szakra, és hát az azért egy kemény suli... Együtt érzek veled, ha te most a nyugdíjon gondolkodsz. Elnézést, hogy a kérdésre nem válaszoltam.

2013. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!