Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pontot ad a nyelvvizsga...

Mennyi pontot ad a nyelvvizsga a felvételinél?

Figyelt kérdés
Van egy alapfokú angolom, középfokú németet is szeretném csak most nincs lehetőségem, ha megcsinálnám sokkal több pont járna felvételinél? Tudom az is számít melyik suliba megyek, Nemzeti Közszolgálati Egyetem a cél.

2013. júl. 12. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapfok: 0 pont

Közép: 28 pont


Jelenleg 0 pluszpontod van nyelvvizsgából, 28 ponttal adhatna többet a közép.

2013. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem azért nem kell fogyatékosként kezelni
2013. júl. 12. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az első leírta.


Nem kezel fogyatékosként, te kérdezted, hogy a középfokú mennyivel jelentene több pluszpontot, ő meg korrektül válaszolt rá.

2013. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány emelt szintű érettségid lesz, de mondjuk nekem 2 emelt szintű érettségim is volt, ezzel megszereztem az összes pluszpontot, úgyhogy a nyelvvizsgám egyáltalán nem számított bele a pontjaimba. Csak azért jó, mert diploma előtt már nem kell aggódnom amiatt, hogy a nyelvvizsga hiányában nem kapom meg a diplomát.
2013. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!