Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most egy év kihagyás után...

Most egy év kihagyás után nincs lehetőségem továbbtanulni mert nincs emelt szintű érettségi vizsgám?

Figyelt kérdés

Szeretnék tovább tanulni Keleti nyelvek és kultúrák szakon, de a felvi.hu oldalon olvastam, hogy érettségi vizsgakövetelmények: magyar v. történelem és

angol v. francia v. latin nyelv v. német v. olasz v. orosz v. spanyol v. újgörög (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)

Szóval akkor nincs esélyem a bejutásra?


2013. júl. 14. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
De igen van, csak emelt szintű érettségit kell tenned. Ha annyira akarod, akkor ez nem jelenthet akadályt.
2013. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oroszból tegyél emelt szintű érettségit, és akkor minden rendben.
2013. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Magyarból vagy történelemből is tehetsz emelt szintűt.

Meg még valamelyik megadott nyelvből.

Valamelyiket csak tanultad a középsuliban

2013. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl. Most őszön is mehetsz emeltezni, hogy jövőre tudj oda jelentkezni (de meglegyenek a követelmények is)
2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én már leérettségiztem múlt évben. Lehet külön menni még? És ha pl 2 nyelvből csinálok nyelvvizsgát nyelvsuliba akkor az számít valamit? vagy helyettesíti?
2013. júl. 15. 16:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj és mivel felvidéki vagyok így szlovákból is érettségiztem az akkor +nyelv az számít valamit?
2013. júl. 15. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!