Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerinted mely szakok felesleg...

Szerinted mely szakok feleslegesek a felsôoktatásban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 15:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na mi van, nem vettek fel az egyetemre aranyom? Süt rólad a kisebbségi komplexus. Egyébként megsúgom kettőnk közül te leszel a nagyobb rabszolga.
2013. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Aranyod neked az apád f4sza!Már rég elvégeztem te szerencsétlen!
2013. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Csak el ne hányd magad,ha embereket kell vagdalnod!Diplomagyerek!
2013. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha annyira felesleges neked a diploma, minek végeztél egyetemet?

Bár igazoltad saját magad: a diploma nem intelligenciafüggő, ugyanis ez utóbbiból nem túl sok szorult beléd.

2013. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azért,mert nincs random 100 millió forintom.Ahhoz,hogy össze tudd szedni a pénzt,azért évekig kell dolgozni valakinek.Oda meg mit ad Isten kérnek olyat,hogy diploma,mert nem tudják a sok pöc5 közül kiszűrni másként azokat,akik értenek is ahhoz,amit csinálni kéne.Korrupt meg nem lettem.Ennyi.
2013. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Csak mondd már el nekem, hogy milyen jogon beszélsz másokkal így?!
2013. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mert ontják itt a hülyeséget,meghogy majd külföld.Sajnos itt mindenki ilyen kis nebántsvirág(tisztelet a kivételnek),hogy felkapják a vizet egy-két szó miatt.
2013. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

És munka alatt azt értem,ahol tényleges munkát is végeznek,nem csak verik egész nap a f4szukat,vagy másokat buzerálnak és közbe meg 0 érdemi munkát végeznek.Ilyen gec1kkel van tele Magyarorzág,mert csak azt nézik,hogy melyik iskola jobb,hol lehet sokat keresni,meg nyenyenye...

A cociológia,hr meg egyéb dolgokat pedik azért szólom le,mert jó ha van 10% aki hasznos munkát is végez egy ilyen munkakörben.Nem baj,ontja a sok hülye iskola ezeket a marhákat,tanulják csak.Lesz belőlük x trillió,a 99%-uk meg majd megdöglik.Nem az a jellemző,hogy anyuapu meg tud oldani mindenkinek mindent.Sokan robotolnak azért,hogy a gyereküknek jobb legyen.Csak gondolkodni nem tanítják meg őket.

2013. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!