Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy emelt töri érettségire,...

Egy emelt töri érettségire, egy éven keresztül, külön tanárhoz járva fel lehet készülni? Nehéz nagyon?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem emelt törit fogok tenni,egy évet sajnos halasztanom kell...a történelmet szeretem (téma függő) muszáj emelteznem belőle,sajnos a matek nem megy nekem :S Fel lehet e rá készülni 1 év alatt külön tanárhoz járva?

2013. júl. 19. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Fel lehet, ha szorgalmas vagy. Bár nem mindegy ha 0ról kell kezdeni vagy eddig is jól tanultad és most csak az emelt-közép közötti különbséget kell kompenzálni.

Év függő, tavaly nagyon nehéz volt, idén könnyebb. Minden évben más, de a középtől nehezebb valamennyivel :)

2013. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy év alatt, tanárral? Bármire!
2013. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm :) hát nem vagyok rossz történelemből,tulajdonképpen szeretem is,csak van egy-két téma ami nagyon nem érdekel belőle:S de muszáj felkészülnöm,és tutira akarok menni ezért fogadok egy tanárt is
2013. júl. 19. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a Corvinus Studium Generale nevű törifelkészítőjét. Én oda jártam+ faktra, elég jól sikerült az emeltem. :)
2013. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó hát csak én nem pesti vagyok :S
2013. júl. 19. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fel lehet! Én érettségi előtt jártam 4 héten keresztül tanárhoz és elég sok mindent át tudtunk venni, közben persze tanultam is otthon. (Nekem csak emelt szint kellett, de így is 4-es lett)
2013. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!