Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztit el lehet végezni...

Mentőtisztit el lehet végezni levelezősként?

Figyelt kérdés
Választás előtt voltam, és nem tudtam eldönteni hogy merre tovább... lustaságom miatt beíratkoztam egy OKJ-s ápolói képzésre, férfiként annyira nem tetszik a szakma... ezért szeretnék valami számomra érdekesebbet tanulni. Szüleim nem engedik hogy ezt a sulit félbehagyjam.. szóval nappalira esélyem sem lenne, mert miután végeztem az OKJ képzéssel dolgoznom kell
2013. júl. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

ha az ápoló szakma nem tetszik akkor a mentőtiszt fog tetszeni??

Azért nem mehetsz nappalira mert már nem kapsz hozzá támogatást a szüleidtől, vagy egyéb oka van?

Elvégezhető levelezőn a mentőtiszt szak.

2013. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egészségügy tetszik, de ápolói munkának vannak sajátosságai.. gondolok itt a pelenkázás stb.. és egy kicsit magasabb szinten szeretnék dolgozni....


Szüleim nappalit szerintem nem vállalnák, mert azon vannak hogy minnél előbb önellátó legyek. Sajnos ezt a levelezős rendszert nem ismerem. Legjobb lenne nappalin, de sajnos nem lehet.

2013. júl. 19. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik városba mennél tanulni?

Pécs?

Debrecen?

2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben nincsmentőtiszt képzés, az valóságban Nyíregyházán van, bár DE kara.
2013. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van levelezős képzés is mentőtiszt szakirányból, szóval el lehet végezni. Ott rengeteg a mentőápoló, aki tovább képzi magát, ha ennyire nem tetszik az ápolói szakma, akkor esetleg mentőápolóit elvégezhetnéd és akkor dolgozni is tudnál már a leendő szakmádban illetve sokkal jobban átlátnád a feladatokat/teendőket.
2013. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!