Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rendszergazda szeretnék...

Ha rendszergazda szeretnék lenni, hol érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendszergazda lenni, viszont ehhez szükségem van olyan informatikai tudásra is, amivel ezt el tudnám érni. Jelenleg 23 vagyok, de sajnos főiskolát nem végeztem. Programozáshoz még nem értek, ezért szükségem lenne legalább egy alapszintű szaktudásra ezen a téren.

Azt szeretném elsősorban megtudni, hogy ennyi idősen lehet-e főiskolát kezdeni nappali szakon, és ha igen, melyiken érdemes elkezdeni ahol megfelelő informatikai ismeretekre tudnék szert tenni? Ha pedig nem, milyen más lehetőségeim vannak.



2013. júl. 24. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész okj-s képzésre? Semmi informatikai alapod nincs? Akkor miért vonz ez téged?
2013. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a OKJ-s képzések nem érek túl sokat. Max. megtanulja az ember, hogy kapcsolja be a számítógépet. Ráadásul a papírral is kitörölhetem a... Estin pedig egyszerűen esélytelen rendesen megtanulni. Az informatikai alapok megvannak de szeretném alaposabban megtanulni ezt a szakmát. Ha OKJ-t is kezdek, ahhoz is szükségem lenne egy alapszintű tudásra legalább.
2013. júl. 25. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer azt írod, hogy az alapok megvannak, másszor meg azt, hogy szükséged lenne rá megtanulni, na most melyik? :D

Amúgy nem gondolom, hogy nem ér semmit, nálunk a suliban van egy, és egyszer rákérdeztem, ő OKJ-s csinált azt hiszem Szolnokon, de nem mernék rá megesküdni, és azért elég nagy tudással rendelkezik, de azt mondta nem ajánlja senkinek, mert valami borzalom keveset fizetnek neki..

2013. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alapok úgy vannak meg, hogy ismerem a számítógépet és tudom is használni. Az ehhez tartozó alapokat viszont úgy értettem hogy IT, hálózati ismeretek, programozás stb. Az szeretném megtudni, hogy hol tudnék továbbtanulni, ahol azért rendesen meg is taníttatják a szakmát. Pl. OKJ-n heti két alkalmas estin nem sok jóra számítok.
2013. júl. 25. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!