Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most hogy kiderültek a felvéte...

Most hogy kiderültek a felvételi ponthatárok és nem csináltam meg előtte az alkalmassági vizsgát most megtehetem, hogy a másikra vegyenek fel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mentem el az alkalmassági vizsgára amikor kellett volna, de még megcsinálhattom? a pontom meg van rá hogy felvegyenek.

2013. júl. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mér sehogy nem vesznek fel máshová. Csak ahová besoroltak.
2013. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak oda jelentkeztél, ahova alkalmassági kellett volna, így jártál.

Ah jelentkeztél máshova is, ahova nem kellett alkalmassági és oda elé a pontod, oda vettek fel.

Már nem lehet megcsinálni.


Más kérdés, hogy való-e a felsőoktatásba olyan, aki ennyit nem bír megoldani.

2013. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mellékesen jelzem, hogy családi probléma miatt nem tudtam elmenni.
2013. júl. 24. 21:12
 4/5 anonim válasza:
ez fájdalmas, de lehetett kérni, hogy más időpontban tedd le a vizsgát, hiszen vannak rendkívüli esetek, de mostmár lehetetlen, max majd jövőre újra jelentkezel, vagy ha szerencséd van áttudsz jelentkezni félévtől...pl egyetemen belül építőmérnökiről építészmérnökire ha leteszed az alkalmassági vizsgát...
2013. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél?
2016. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!