Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik fősulin van gyógypedagó...

Melyik fősulin van gyógypedagógia szak a Bárczin kívül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebbe nem megyek bele hiába szeretnéd.
2010. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
78%

mibe?

hogy nem tanít senki győrben a bárcziból? szerintem ha nem mész abba bele, akkor beszéld meg az illetékes oktatókkal :DDDDD


amúgy meg, ha ellenérzésed van a győri oktatás módszerével, akkor vagy tartad magadban, vagy olyan adatokkal támaszd alá a vádjaidat, miszerint győrben a minőség nem megfelelő, hogy az elfogadható legyen, hisz ez így csak üres szavakkal való dobálózás.

megbántottak ott? akkor azt velük rendezd le, de ne az egész rendszert rágalmazd ismeretlenül.

mert vagy nem is ismered az egészet, akkor jogtalan a viselkedés, vagy ismered, akkor viszont egyéni bántottság van a háttérben.


győrben az oktatás jó. a pedagógusok is. az ellátottág megfelelő, a műszaki-informatikai háttér is.

kiszóródás előfordul, mert van, aki túlbecsüli magát, vagy menet közben rájön, hogy ez nem az ő világa.

ilyen bárhol előfordul.

ismerek olyan gyógypedagógust, aki ott tanult, és a munkája minősége magas szintű!

ismerek bárczist, akiben találnék kivetnivalót.


nem az iskola határozza meg teljesen a gyógypedagógus minőségét, hanem ő saját maga. az ember.

2010. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó te ezt érzed igaznak én meg nem, ennyi. Te is elmondtad a véleményed én is.
2010. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én erre annyit reagálnék, hogy nekem több gyógypedagógus is mondta, hogy a bárczis diplomát jobban megbecsülik (állásinterjúnál pl.), mint amit máshol szerzel, mert ennek a sulinak van múltja, színvonalas az oktatás, színvonalas oktatókkal.
2011. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 amarill ***** válasza:
Nyugat-Magyarországi Egyetem
2013. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!