Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményeteket leírnátok?...

Véleményeteket leírnátok? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Jövőre fogok érettségizni és utána tovább szeretnék tanulni. De én mindenképp matek vagy infó irányba szeretné. Az hallottam h ott inkább fiúk vannak mint lányok...Szerintetek mondjuk infóra mennék az nem lenne gáz? vagy matekra?


Köszi a válaszokat előre is :))



2013. júl. 26. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

vannak lányok is infón, nem gáz,

sőt, sok olyan szak is van aminek a 90%-a lány, a maradék 10 meg fiú, nincs ezzel gond, sőt... :)

2013. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem gáz. :)
2013. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj olyan szakra, ami érdekel, és ne törődj ezzel, hogy hány lány van ott.

Nálunk matek szakon egyébként szinte több a lány, mint a fiú.

Az infó szakon valóban többségben vannak a fiúk, de ha belegondolsz, talán nem is baj, hogy ennyi fiú érdeklődése irányulhat rád. :-) Legalábbis szerintem ilyenkor a fiúk megbecsülik és inkább tisztelettel bánnak azzal a néhány lánnyal, aki köztük van. Az egyetem szempontjából meg semmi jelentősége a dolognak.

2013. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért van kevés nő a tudományban is. Mert gáznak tartják. Miért lenne az? Minden nő és férfi azzal foglalkozhat amivel akar. Nincsen elvi oka annak, hogy egy nő matematikus, fizikus, kamionsofőr vagy vízvezeték szerelő legyen. Ha az érdekli, csinálja azt.
2013. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Kit érdekel, hogy milyen neműek vannak inkább ott? Ha az tetszik, csináld azt.
2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!