Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes grafikusnak tanulnom?

Érdemes grafikusnak tanulnom?

Figyelt kérdés
Meglehetősen kreatív embernek tartom magam, és valójában ez is foglalkoztat leginkább. Mindig is hasonló iparágban képzeltem el magam (dekoratőr, lakberendező). Találtam egy grafikust szakot, amely nagyon megtetszett, de tartok tőle, ugyanis semmilyen előképzettségem nincs hozzá, legfőbbképp rajzolásból, csak itthon hobbiként folytatom. Ott vajon az alapoktól megtanítanak mindenre és elég csak az érzék hozzá?
2013. júl. 26. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Van több ismerősöm is, aki grafikusnak tanul/tanult. Ahova ők jártak, volt egy próba rajzolás, ahol kiszórtak egy csomó embert, de így is 3 osztály indult. Akik elvégezték, nincs munkájuk, hiába tehetségesek, így szerintem nem éri meg grafikusnak tanulni (hacsak nincs ismertséged).
2013. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mysticista válasza:
én az vagyok. 6 éve. + adobe képzéseket, kiadványszerkesztés, tipográfiát tanultam. kézi rajzokat csinálok, digitálisan festek, illusztrációkat készítek, logókat tervezek műszaki pontossággal, gyakorlatilag mindent. jelenlegi cégemnél minden neves hazai cégnek dolgoztam, ahol rengeteg megbecsülést kaptam. de a fizetés nulla...100 nettó + juttatások. próbáltam váltani, de máshol még ennyit sem adnak!!!! siralmas a helyzetem
2013. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!