Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia-matek tantárgyak az...

Biológia-matek tantárgyak az erősségeim, milyen szakra menjek majd továbbtanulni?

Figyelt kérdés
17 vagyok,kitűnő tanuló.Szívem szerint orvosnak mennék,de nem szeretem a kémiát,mindig is szenvedtem vele,így nem sok értelmét látom,hogy orvosi egyetemre adjam a fejem.A matekot és a biológiát szeretem a legjobban,ezekből emeltezem jövőre.Gyerekekkel szívesen foglalkoznék valamilyen úton-módon.

2013. júl. 26. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
BME biomérnök
2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

:-)

2013. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert biomrrnokire, foleg bmere nem keves kemia is kell... talan kornyezetmernokire, arra kicsit kevesebb. Sajnos, mivel a biologia alapja a kemia, ezrt teljesen sehol sem kikerulheto, legfeljebb csokkentheto a mennyisege.
2013. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Környezetmérnökire fizika,matek és földrajz kell.Kémia,biosz alig van.
2013. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"17 vagyok,kitűnő tanuló"

és el akarjátok küldeni környezetmérnökire...

Kérdező, a környezetmérnök egy akkora büfé humbug munkanélküliképző, hogy te azt el nem tudod képzelni

Nem mondom, hogy könnyű szak, de a munkáltatók nem fognak alkalmazni

A biomérnök az tuti, ennél valamivel könnyebb az élelmiszermérnök, annak is utánanézhetsz, bár kémia ott is lesz.

2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert "kuldjuk el", mert a biomernokit jellemzoen a jo biosok, rossz kemiasok szoktak megszenvedni. Jo matekkal kemszamon lehet elonye.

Kerdezo: molekularis bionika pazmanyon? En a helyedben valami ilyesmiben gondolkodnek..

2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!