Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen, nappalin 2szakot...

Egyetemen, nappalin 2szakot egyszerre végezni lehetséges? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszerre 2 szakot végezni. Egyik évben felvételizel felvesznek, lekezded..közben beadod a másik évben is a felvételi kérelmedet, ha akkor is felvesznek és beiratkozol a második szakra is akkor máris 2 szakon tanulsz.

Az összeegyeztetés az a Te dolgod, de általában aki két szakot visz egyszerre, az tud egyéni tanrendet kérni.

De sehol nem hivatkozhatsz arra hogy neked dupla tanulnivalód van, ha valahol kötelező megjelenni, vagy megírni. De megoldható, én is ezt csinálom, vannak időszakok amikor rendesen hullik a hajam, hogy minden stimmeljen időre. Főleg a "nem tőlem függnek" dolgok.

2013. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, cska nagyon nehéz. Én mindkettőt levelezőn végeztem, így könnyebb volt az egyeztetés, és a jelenlétet is lazábban vették. "Csak" a vizsgaidőszak volt brutális. :)
2013. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es (én az 1. válaszadó vagyok)

Mi a két szak amit végzel és hol, és mennyi ideje? (bocs az OFf-ért, csak kíváncsi vagyok..mert én is levelezőn nyomom..és senkit nem ismerek aki ugyanezt tenné levelezőn)

2013. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, persze. de nem tudsz egyszerre jelentkezni, a másodikat csak következő évbe kezdheted. én a matek és a kémia szakot csinálom egyszerre, igaz a kémia levelezős.
2013. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!