Mit tudnék tanulni?

Figyelt kérdés

Az általános iskola elvégzése után szakközépiskolába írattak jövőre végzem az informatika szakot. 4-es vagyok infóból, matekból épphogy hármas, viszont a történelem, az irodalom, a humán tantárgyak nagyon jól mennek. A fizika és a kémia nem áll hozzám közel. Mivel biológiát csak egy évig tanultam, nem tudok se orvosnak menni, se semmi.

Hová tudnék továbbtanulni, vagy minek, hogy ne kelljen sok reál tantárggyal szenvednem, de mégis legyen álláslehetőségem az elvégzése után?

Normális válaszokat szeretnék kérni.



2013. júl. 27. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakközép. Hm... Gondolom infóból emeltezni fogsz...Egyetemen informatika kar? Vagy az infót is utálod?

Ha viszont a humán tantárgyakkal akarsz valamit kezdeni, akkor GO egy fősuli (pl BTK). De, szerintem inkább maradj te az infónál, humánnal nem mész semmire. Jogász szakma telítve, tanár lenni gyönyörű, de nem kifizetődő...Mindegy, ez az egyéni véleményem. Sok Sikert!

2013. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!